Poradenství a technické řešení zdarma

Vycházíme z našich dlouholetých zkušeností, díky kterým můžeme nyní navrhnout technické řešení pro váš projekt. Už nás málokdy něco překvapí, ale vyřešit dokážeme vše. Při výběru nové podlahy je dobré myslet i na úpravu podkladu. Tu realizujete jen jednou za život, na rozdíl od výměny podlahové krytiny. Zaměření a technický návrh provádíme bezplatně.

Napište nám a využijte naše poradenství

Montážní práce

Naši montážní technici jsou naším firemním stříbrem. Dobré jméno společnosti se těžce získává a lehce ztrácí, obzvláště v současné době internetových recenzí. O to více si ceníme všech “pětihvězd", které jsme obdrželi. Je nám ctí, že nepodstatná část našich realizací je díky doporučení stávajících klientů. Náš přístup je přátelský, odborný a profesionální. Realizujeme úpravy podkladů, instalaci podlahy, osazení interiérových dveří či montáž schodiště. Dokonalost najdete v detailech.

Poptat montážní práce

Architekti

Během našeho působení v oboru jsme získali velké množství kontaktů mezi architekty a interiérovými designéry. Proto Vám nyní můžeme zajistit kompletní realizaci zakázky ve spolupráci s našimi odborníky.

Napište nám a využijte naše poradenství

Samonivelační stěrka

Při výběru nové podlahy je dobré myslet i na úpravu podkladu. Vyrovnání podkladu samonivelační stěrkou je v současnosti nejpoužívanější metodou, jak dosáhnout rovného podkladu pro instalaci podlahové krytiny. Je to nejdůležitější část při instalaci podlahy, i když není v konečném důsledku vidět.

Zjistěte více o stěrkování

Navštivte nás

Po – Pá
10:00 – 18:00
So
09:00 – 12:00

Lumírova 526/3
120 00,
Praha 2

MHD

Tram č: 6,7,18,24 zastávka Ostrčilovo náměstí(vzdálenost od zastávky 0,5 min. chůze – podchodem pod žel. tratí (první rohový dům)

Parkování

Lze zaparkovat ve smíšené zoně přímo před prodejnou: kod zony P2 - 0290. Případně v dalším okolí - parkovacích míst je v místě vždy dostatečné množství. Na požádání za Vás rádi poplatek za parkovné uhradíme on-line.