Dokážeme navrhnout a vyrobit jakýkoliv nábytek na míru. Vestavěné skříně, postele, komody, šatny nebo samozřejmě kuchyně z široké škály materiálů, jejichž volba je na vás. Naše dřevotříska je hustší a pevnější než produkty velkých řetězců. Rádi také pracujeme se dřevem nebo dýhovanými materiály. Vždy je to zákazník, který určuje jakým směrem se vydáme, na nás je zpracování technického řešení od 3D vizualizace, až po montáž posledního šroubku.

Nechte se inspirovat našemi realizacemi

Čas od času vyfotíme některé naše realizace. Věříme, že tato galerie pro Vás bude hodnotnou inspirací pro nábytkové řešení vašeho interieru.

Jak u nás probíhá výběr kuchyně?

 1. První krok

  Nejprve je potřeba domluvit se na osobní schůzku na cca 1 hodinu. Kuchyni je potřeba spolu vymyslet, vybrat materiály korpusů, dvířek, desky, spotřebiče a zvolit dispozici.

 2. Druhý krok

  Na zákaldě zvolených materiálů Vám zpracujeme do 10 dní vizualizaci a položkový rozpočet.

 3. Třetí krok

  Následuje zaměření na místě realizace a zasmluvnění. Do sedmi dnů od podpisu je potřeba uhradit 50% ceny kuchyně. Na výrobu kuchyně potřebujeme cca 8 týdnů.

 4. Čtvrtý krok

  Vyrobenou kuchyni Vám na místě sestavíme a předáme. V den zahájení montáže Vám vystavíme fakturu na 40% ceny. Samotná montáž by měla být hotová do tří dnů. Zbývajících 10% ceny je splatných do 7 dnů od předání díla.

Nezávazná poptávka zdarma

Kontaktní údaje

Vaše jméno a příjmení je povinný údaj
Váš telefon je povinný údajNeplatný formát
Váš e-mail je povinný údajNeplatný formát

Váše kontaktní údaje nijak neznezneužijeme a nebudeme Vám ani posílat nevyžádané e-maily. Slibujeme.