ECOLINE CLICK 9500 DUB PERLEŤOVÝ BĚLENÝ

Klíčové vlastnosti

  • Ecoline Click je plovoucí vinylová podlaha na HDF desce, která poskytuje útlum hluku 14 dB. Konstrukce je německého typu, která poskytuje větší stabilitu horní vrstvy a větší odolnost proti otlakům. Podlaha je vyráběna bez použití ftalátů a je určená pro bytový segment a komerční střední zátěže. Rozměr: 9,5 x 305 x 1235 mm Balení: 1,883 m2

Cena

949 Kč/m² s DPH 784 Kč/m² bez DPH

Group 5 Created with Sketch. Získat nezávazný rozpočet Objednat zboží přes e-shop

Při nákupu podlahy tvoří podlahová krytina pouze jednu z položek. Je nutné počítat i s příslušenstvím jako je elastické lepidlo či obvodovými lištami. To vše do kalkulace zahrneme. Výsledná cena je nezávazná a může vám dokonale upřesnit představu o finanční stránce vaší cesty za novou podlahou.

Podrobné informace

ECOLINE CLICK – VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY NA HDF DESCE BEZ FTALÁTŮ

Ecoline Click je plovoucí vinylová podlaha na HDF desce, která poskytuje útlum hluku 14 dB. Konstrukce je německého typu, která poskytuje oproti portugalské konstrukci větší stabilitu horní vrstvy a větší odolnost proti otlakům. Podlaha je vyráběna bez použití ftalátů a je určená pro bytový segment a komerční střední zátěže. Kolekce vinylové podlahy Ecoline Click se rozšířila o další atraktivní vzory.

Švýcarské zámkové vinylové podlahy Ecoline Click jsou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky. Vhodné pro kolečkové židle s kolečky pro elastické podlahy – typ W.

Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah. Díky přesnosti výroby jsou podlahy vyráběny bez sražených hran či mikrohran, které jsou náročnější na údržbu a jsou živnou půdou pro bakterie a zdrojem nečistot.

Zdraví a bezpečnost: Antistatický a antibakteriální povrch má odpuzující účinek proti nečistotám, a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost Bfl-s1.

Komfort a odolnost: Vinylová zámková plovoucí podlaha Ecoline Click je velmi příjemná a teplá na dotyk bosou nohou. Vinyl je nnohem tišší než ostatní podlahoviny a nevytváří hluk jako laminátové podlahy. V kombibaci s HDF má navíc na spodní straně korkovou akustickou podložku a dosahuje útlumu 16 dB. Vinylová plovoucí podlaha je nejvíc odolná plovoucí podlaha vůči vlhkosti (nenasákavá povrchová vrstva), nejstabilnější rozměrovým změnám a dynamickému otlaku. Je nejteplejší na omak a nejtišší plovoucí podlaha.

Podlahové topení: Podlahovina je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení musí být zdroj tepla zabudován minimálně 35 mm od povrchu podkladu. Plocha musí být vyhřívaná rovnoměrně. Maximální povrchová teplota činí 27 °C, pod podlahu se nepoužívá žádná samostatná podložka jako u plovoucích podlah, která je izolant a odpadá další vzduchová izolační vrstva.

Montáž: Rychlá a snadná instalace bez lepení a složitého nářadí a větších zkušeností s pokládkou díky systému Uniclic®. Podlaha je okamžitě po položení vhodná k užívání a zatížení.

Údržba: Snadná údržba jak za sucha, tak za vlhka.

Konstrukce podlahy: Je použita tzv.německá konstrukce, kdy vinylová vrstva je přímo spojená s nosnou deskou s extrémní hustotou a stabilitou. Eliminuje se tak trvalý otlak a deformace způsobené měkkou korkovou mezivrstvou mezi vinylem a HDF, užívané výrobci tzv.potugalské konstrukce.
Také stabilita vinylové vrstvy, a tím vznik spár, není během užívání podlahy ovlivněna rozměrovými změnami korkové mezivrstvy vlivem kolísání vzdušné vlhkosti. U portugalské konstrukce hrozí vznik tzv.prvotní – výrobní spáry, která se projevuje často již při montáži, kdy HDF desky podlahy jsou již na doraz, a přesto je spára mezi vinylovou vrstvou jednotlivých desek.

Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standart podlahy, splňuje emisní certifikát A+ a je držitelem certifikátu Greenguard Gold.

Certifikát GREENGUARD GoldFrench VOC RegulationIndoor Air Quality - VOC Accreditationpodlaha bez ftalátů

Typické příklady použití:
– náhrada za původní plovoucí podlahy (stejná tloušťka, bez úprav obložek a dveří)
– vhodné pro stavby, kde byly podkladní vrstvy vylity pro dlažbu a plovoucí podlahy a klient chce vinylovou podlahu
– rychlá výměna původní podlahy za novou a zatížení podlahy během několika hodin
– pro prostory, kde není možné lepit a stěrkovat (pronájmy, původní dlažba)
– vhodné pro montáž na podklady na suché bázi (MDF, MFP, cetris desky, zdvojené podlahy a jiné formy záklopů)

 

KOLIK M² PODLAHY OBJEDNAT?

Pokud máte místnost o čisté výměře např. 30 m², tak vám 30 m² podlahy nebude stačit. Je nutné počítat s prořezem – tedy s odpadem podlahoviny který vznikne při prořezávání konců podlahových desek u stěn, sloupů, výklenků, atp. Při pokládce zkrátka vznikají nepoužitelné odřezky. Množství takovéhoto odpadu je potřeba odhadnout předem, přičemž rozhodující vliv má tvar místnosti a také směr pokládání prken v ní. Prořez ve vaší místnosti (plocha podlahy, kterou je potřeba objednat navíc) bude 5, 7, nebo 10% plochy místnosti. Lépe koupit více, než méně. Budou-li 1 nebo 2 lamely chybět, musíte podlahu doobjednat. Naopak přebytečná 1 nebo 2 prkna se vám v budoucnu mohou hodit.

PROŘEZ 5 %

mají jednoduché pravoúhlé místnosti s rovnými stěnami, které mají 4 rohy, jsou bez sloupů a výklenků a tvar jejich podlahy je spíše čtvercový. Navíc je potřeba podlahu pokládat rovnoběžně se stěnami (ne pod úhlem).

PROŘEZ 7 %

Většina místností má prořez 5 – 7 %. Takové místnosti mají některé z následujících vlastností:
– místnost je do zatáčky, nebo úzká chodba
– místnost má více než 4 rohy, nebo rohy, které nemají pravý úhel
– místnost má zakulacenou stěnu
– místnost obsahuje výklenky nebo sloupy
– obecně řečeno mají menší místnosti větší odpad, naopak velké místnosti mají odpad menší
– většího odpadu dosáhnete také v případě, kdy desky podlahy chcete položit ke stěnám „pod úhlem“

PROŘEZ 10 %

Tato hodnota prořezu je extrémní a málo častá. 10% prořez bude mít místnost, ve které se kombinuje většina z výše uvedených komplikací.

Zjištěte nezávazně kolik vás podlaha bude stát

Jednoduše si vyberte jakou podlahu chcete, vyplňte formulář s potřebnými informacemi a my se vám ozveme

1.

Vyberte si některou z podlah na našem webu.

Shape Created with Sketch.

2.

Vyplňte níže formulář s potřebnými informacemi.

Shape Created with Sketch.

3.

Do 24 hodin vám pošleme na e-mail cenovou nabídku.

Kontaktní údaje

Vaše jméno a příjmení je povinný údaj
Váš telefon je povinný údajNeplatný formát
Váš e-mail je povinný údajNeplatný formát

Podmínky realizace

Místo realizace – město je povinný údaj
Podklad je povinný údaj
Rozloha je povinný údaj
Chcete montáž?

Na e-maily s poptávkami odpovídáme přednostně.