QUICK STEP LIVYN PULSE GLUE V4 DUB VINICE HNĚDÝ PUGP40078

Cena

990 Kč/m² s DPH 818 Kč/m² bez DPH

Group 5 Created with Sketch. Získat nezávazný rozpočet

Při nákupu podlahy tvoří podlahová krytina pouze jednu z položek. Je nutné počítat i s příslušenstvím jako je elastické lepidlo či obvodovými lištami. To vše do kalkulace zahrneme. Výsledná cena je nezávazná a může vám dokonale upřesnit představu o finanční stránce vaší cesty za novou podlahou.

Podrobné informace

Odolná vinylová podlaha pro vysoce namáhané domácí i střední komerční využití.  Vinylová podlaha belgického výrobce podlahových krytin Quick Step. Vhodné na podlahové vytápění. Zátěžová třída: 33. PODLAHA V PROVEDNÍ Glue. Pokládka lepením doporučeným lepidlem, viz. související zboží. 11 lamel v balení. Sražené V spáry. Rozměr: 2,5 x 217 x 1515 mm Balení: 3,616 m2 Garance: 20 let

Nová kolekce krytin Quick-Step Pulse je podlahou budoucnosti. Tato luxusní kolekce vinylových podlahovin s nebývale realistickým vzhledem díky revolučnímu výrobnímu postupu dnes představuje nejpraktičtější designové řešení podlah na trhu. Krytiny Pulse jsou odolné proti opotřebení, voděodolné, teplé, absorbují hluk, jsou stejně atraktivní jako dřevo a vyrábí se zcela bez použití ftalátů.

Esteticky vzato jsme stále velkými příznivci dřevěných podlah. Tento teplý materiál je přitažlivý pro všechny, avšak požadavky kladené v dnešní době na podlahy zdaleka neznamenají jen vzhled. Co se týče pohodlí a praktičnosti, naše očekávání jsou vyšší než kdy dřív. Proto společnost Quick-Step vyvinula novou generaci vinylových podlahovin, které nejen vyhoví našim praktickým požadavkům, ale navíc jsou i esteticky stejně přitažlivé jako skutečná dřevěná prkna.

OPRAVDOVOST

Přestože stále dáváme přednost autentickým materiálům, zaznamenali jsme určitý nový trend. Napodobeniny se pohodlně uvelebily mezi mnoha plně akceptovanými, často vídanými a dokonce i stylovými alternativami. Moderní technologie umožňují realistickou imitaci velmi subtilních, drahých či obtížně zpracovatelných materiálů, navíc s praktickými vlastnostmi, o kterých se nám dříve ani nezdálo. Designérům navíc umožňují pracovat s materiály zcela novými způsoby, které by například s opravdovým dřevem nebyly možné. Skvělým příkladem je krytina Quick-Step Laminate Impressive Ohořelá prkna se vzorem do černa opáleného dřeva, který by na skutečném materiálu nebylo vůbec možné vytvořit!

SLADĚNÁ STRUKTURA DŘEVA

Společnost Quick-Step si je vědoma mnoha možností, které tento trend přináší, již poměrně dlouhou dobu a její návrhářský tým se v tvořivosti již nenechává svazovat žádnými omezeními. Nový výrobní závod otevřený loni v létě povznáší tvorbu atraktivních napodobenin na vyšší úroveň. Tady se vyrábí nová kolekce krytin Pulse: vinylová prkna v široké škále dřevěných vzorů a se sladěnou strukturou. Mimořádně dlouhá a široká prkna obsahují obrovské množství variací struktury dřeva, které vytváří vizuální vjem skutečné dřevěné podlahy, a sladěná struktura přispívá k autentickému vzhledu a pocitu opravdového dřeva.

NOVÁ TRENDOVÁ KOLEKCE

Nová kolekce Pulse představuje 20 vzorů, které odpovídají nejnovějším trendům v úpravě interiérů. Oblíbeným vzorem podlahovin zůstává dub, ale díky vlně skandinávského designu už si dnes nedokážeme představit interiér bez borovice,“ uvádí Zdislava Černá, zástupkyně společnosti Quick-Step. Na jedné straně se neustále snažíme o dokonalost. Odrazem této snahy jsou hladká dubová prkna, která vytvářejí příjemný dojem vyváženosti a úsporného designu, jako například světlý vzor Quick-Step Pure blush oak (Dub ryzí nachový): ideální základ skandinávského nebo klasického interiéru.

Na druhé straně nás zajímají i nedokonalé povrchové úpravy jako například hrubá vinylová prkna Sundown pine (Borovice západ slunce), která jsou vhodná zvláště do industriálních ateliérových bytů či venkovských interiérů. Dřevo se zestárlým vzhledem je velmi žádané, protože v našich domovech je čím dál důležitější historie a osobitost.

„Sladěná dřevěná struktura zajišťuje autentický vzhled a pocit opravdového dřeva.“

 

Zjištěte nezávazně kolik vás podlaha bude stát

Jednoduše si vyberte jakou podlahu chcete, vyplňte formulář s potřebnými informacemi a my se vám ozveme

1.

Vyberte si některou z podlah na našem webu.

Shape Created with Sketch.

2.

Vyplňte níže formulář s potřebnými informacemi.

Shape Created with Sketch.

3.

Do 24 hodin vám pošleme na e-mail cenovou nabídku.

Kontaktní údaje

Vaše jméno a příjmení je povinný údaj
Váš telefon je povinný údajNeplatný formát
Váš e-mail je povinný údajNeplatný formát

Podmínky realizace

Místo realizace – město je povinný údaj
Podklad je povinný údaj
Rozloha je povinný údaj
Chcete montáž?

Na e-maily s poptávkami odpovídáme přednostně.