Světlý interier s bělenými prkny – Novostavba domu, Černošice

Krásně prosvětlený interier díky běleným dubovým prknům. Prkna jsou kartáčovaná, s olejovanou povrchovou úpravou. Široká a dlouhá prkna se do otevřeného prostoru více než hodí. Díky vedení architekta se podařilo ladit i další prvky vybavení jako je nábytek, výmalba, osvětlení apod.
další fotky z realizace: zde
koupit prkna: zde

Světlý interier s bělenými prkny

Novostavba domu, Černošice

Rustikální prkna – Novostavba, Praha

Dubová rustikální olejovaná prkna z kolekce yesfloor classic dub natural 120. S kartáčovaným olejovaným povrchem tvoří opozici vůči technicistnímu stropu s pohledovým beton. Klasický stůl a židle TON, to je ta pravá kombinace. Díky skvělým nápadům pana architekta Libora Havlíčka se stal tento interier výrazným a přitom nesmírně příjemným pro bydlení.
další fotky z realizace: zde
koupit prkna: zde

Rustikální prkna

Novostavba, Praha

Tmavá brown prkna – rekonstrukce RD, Praha

Jak na tmavou podlahu? Třeba jako zde. Tmavá dubová rustikální brown prkna. Kartáčovaný povrch a olej dodává podlaze tmavě medovou barvu. Vhodná kombinace s kontrastně světlým nábytkem. Prkna jsou šíře 120 mm s přiznanou fází. Díky olejové povrchové úpravě je možný jednoduchý refresh podlahy, který též provádíme.
další fotky z realizace: zde
koupit prkna: zde

Tmavá brown prkna

rekonstrukce RD, Praha

  • Vyrovnání podkladu samonivelační stěrkou

    Vyrovnání podkladu samonivelační stěrkou je v současnoti nejpoužívanější metodou, jak dosáhnout rovného podkladu pro instalaci podlahové krytiny. Úpravu podkladu stačí udělat jednou za život, pokud je porvedena správně. Podlahovou krytinu je poté možné vyměnit, pokud dojde k jejímu poškození, nebo se jen přestane líbit a nazrál čas na její modernizaci. Vyrovnání podkladu je tak nejdůležitější […]

  • Vinylové podlahy

    Vinylové podlahy Na první pohled se zdají být dřevem či kamenem. Na omak jsou ale teplé a jemné. Při pokládce jsou pružné a poddajné. Co jsou vinylové podlahy a jak je použít? Díky svému složení vinylové podlahy disponují mnoha výhodami. Jsou lehké, nabízejí rozsáhlé možnosti barevnosti, na výšku jsou poměrně nízké. Dokonce i povrch může […]

Zjištěte nezávazně kolik vás podlaha bude stát

Jednoduše si vyberte jakou podlahu chcete, vyplňte formulář s potřebnými informacemi a my se vám ozveme

1.

Vyberte si některou z podlah na našem webu.

Shape Created with Sketch.

2.

Vyplňte níže formulář s potřebnými informacemi.

Shape Created with Sketch.

3.

Do 24 hodin vám pošleme na e-mail cenovou nabídku.